Laatste dag om te stemmen voor onze club – doen aub #elkestemtelt

Vandaag (op Valentijn) is de laatste dag dat er via Corendon kan gestemd worden voor onze club. Uw stem kan ons 10.000 Euro opleveren. We zitten immers in een nek aan nek race met 2 andere clubs om de eerste plaats te bemachtigen. We roepen u dan ook massaal op om vandaag uw stem uit te brengen via de website van Corendon. Het kost u amper twee minuutjes werk, maar kan wel een wereld van verschil maken. Niet twijfelen, doen aub ! #elkestemtelt

De wedstrijden en uitslagen van dit weekend zullen later vandaag op de website komen. Deze namiddag om 14u30 speelt Tiger One uit op Falco Gent (Sportzaal Odisee , Gebroeders de Smetstraat GENT).  Ze gaan op zoek naar de derde overwinning op rij waardoor ze zich wel wat meer in de middenmoot van het klassement zouden nestelen. Supporters met de valentijntjes op post aub ! #elkekorftelt

10000euro

Geplaatst in Nieuws

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Vul uw email adres in aub

Doe mee met 117 andere volgers

update verslagen

09/08 : One

HOOFDSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
Sinds de start :
  • 654.555 Bezoekers
STARTEN MET BASKET DOE JE HIER !!!