ZOMERDORP – Vrijdag 28 Juni

Op vrijdagavond 28 juni organiseert onze club voor het eerst  in haar bestaan ZOMERDORP. Zomerdorp is een pop-up-bar (in de schaduw van de kerk van St Denijs) waar organisaties éénmalig gebruik van kunnen maken. De bedoeling is om een gezellige muzikale avond te organiseren om zo het seizoen af te sluiten en voorzichtig de vakantie in te zetten. Vanaf 18u00 wordt de bar geopend en zal er sfeervolle kleinkunst muziek te horen zijn van Boudewijn de Groot , over Kommil Foo , tot Ertebrekers. Rond 20u30 is er dan een akoestisch live optreden voorzien van Sommerby. Sommerby is Deens voor zomerdorp en meteen ook het pseudoniem van bestuurslid Yoeri Paesschesoone die éénmalig zijn gitaar boven haalt voor het grote publiek. Om 22u00 laten we de dorpsbewoners van St Denijs opnieuw genieten van hun welverdiende avondrust en wordt het laatste rondje geserveerd. We voorzien naast een gevarieerd drankenaanbod  ook wat streetfood mogelijkheden tegen democratische prijzen. De inkom is volledig gratis. We hopen oprecht op uw maximale aanwezigheid op deze unieke avond ten voordele van onze club. Breng gerust vrienden en familie mee. Iedereen is van harte welkom.
Geplaatst in Nieuws

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

HOOFDSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR

Vul uw email adres in aub

Doe mee met 126 andere volgers

Sinds de start :
  • 743.942 Bezoekers
STARTEN MET BASKET DOE JE HIER !!!