X-mas planning 2017

Naar jaarlijkse traditie werkt de club mee aan het prestigieuze X-mas tournament op 27, 28 en 29 december. Dit is een overkoepelende organisatie waarbij  Kortrijk, Zwevegem-Deerlijk, Wevelgem, Izegem, Waregem en Dottenijs de handen in elkaar slaan om het sterkste internationale jeugdtornooi van Europa te organiseren.

Om dit georganiseerd te krijgen hebben we vele handjes nodig (Tafelofficials, Catering, Bar, …) Gelukkig is het reglement veranderd en dient elke Belgische ploeg 2 tafelofficials mee te brengen. Hierdoor moeten we zelf minder mensen beschikbaar stellen.  Voor de wedstrijden waar de ploegen nog moeten bepaald worden door de ranking & prestaties voorzien we voorlopig voorzichtigheidshalve steeds 2 mensen van ons.

In eerste instantie willen we zo snel mogelijk de tafelofficial plaatsen opvullen (Scorebord, wedstrijdblad, 24″) . Mits een kleine opleiding moet iedereen vanaf U16 in staat zijn om hier zijn verantwoordelijkheid in te nemen. Dit is het moment om in de vakantieperiode een Xtra sportieve prestatie terug te leveren aan de club. We kijken dus in eerste instantie naar alle spelers van U16, U18, U21, One, Two, Three. Daarnaast hebben we natuurlijk ook nood aan onze gevestigde tafelofficials die onze jeugd kunnen ondersteunen.

Hoe kan je uw naam op geven : klik op één van de linken naast de tijdsblokken , er wordt automatisch een mail klaargemaakt , geef uw naam op in de mail en verstuur die naar de webmaster. Van zodra de mail verwerkt is zal uw naam op deze tabel verschijnen.

Hieronder vind je een lijst van alle taken.

SITE ZWEVEGEM
SITE ZWEVEGEM Woensdag – SITE ZWEVEGEM Donderdag – SITE ZWEVEGEM Vrijdag

SITE DEERLIJK
SITE DEERLIJK Woensdag  – SITE DEERLIJK Donderdag – SITE DEERLIJK Vrijdag

CATERING

BAR

Goed doorscrollen want het is een lange lijst.


TAFEL OFFICIALS  SITE ZWEVEGEM  (rode taken = nog op te vullen):

klikken


SITE ZWEVEGEM
SITE ZWEVEGEM WOENSDAG

SITE ZWEVEGEM – Woensdag 27 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u30  :
      • Terrein 1MU17 ZWEVEGEM DEERLIJK  – LIMBURG UNITED
        • Chrono (Stefaan Missiaen) ,  24″ (Philippe Vandecasteele) , Blad (LIMBURG)
      • Terrein 2: MU14 FALCO GENT – KORTRIJK BASKETBALL ACADEMY
        • Chrono (GENT) ,  24″ (GENT) , Blad (KORTRIJK)
    • Van 10u30 tot 12u00 :
      • Terrein 1 : WU14 LIMBURG UNITED – DBC WAREGEM
        • Chrono (LIMBURG) ,  24″ (LIMBURG) , Blad (WAREGEM)
      • Terrein 2 :  WU14 NAMUR – GRANADA
        • Chrono (NAMUR) ,  24″ (NAMUR)  , Blad (Nico Decroix)
    • Van 12u00 tot 13u30 :
      • Terrein 1 : MU14 LIMBURG UNITED – GRANADA
        • Chrono (LIMBURG) ,  24″ (LIMBURG) , Blad (Nico Decroix)
      • Terrein 2 : MU14 WOLUWE – DEN BOSCH
        • Chrono (WOLUWE) ,  24″ (WOLUWE) , Blad (HexiaWOZW5)
    • Van 13u30 tot 15u00 :
      • Terrein 1 : MU17 ZWEVEGEM DEERLIJK – EINDHOVEN
        • Chrono (Stefaan Missiaen) ,  24″ (Philippe Vandecasteele) , Blad (Mario Coudyser)
      • Terrein 2 :  MU14 FALCO GENT – EINDHOVEN 
        • Chrono (GENT) ,  24″ (GENT) , Blad (Alexander De Pelsmaeker)
    • Van 15u00 tot 16u30 :
      • Terrein 1 WU14 LIMBURG UNITED – NAMUR
        • Chrono (LIMBURG),  24″ (LIMBURG) , Blad (NAMUR)
      • Terrein 2 : WU14 DBC WAREGEM – GRANADA  
        • Chrono (WAREGEM),  24″ (WAREGEM) , Blad (HexiaWOZW10
    • Van 16u30 tot 18u00 :
      • Terrein 1 :MU14 LIMBURG UNITED – GENTSON
        • Chrono (LIMBURG),  24″ (LIMBURG) , Blad (GENTSON)
      • Terrein 2 : MU14 KORTRIJK BASKETBALL ACADEMY  – EINDHOVEN
        • Chrono (KORTRIJK),  24″ (KORTRIJK) , Blad (Yoeri Paesschesoone)
    • Van 18u00 tot 19u30 :
      • Terrein 1 WU17 LOSER D08 – WINNER D09 
        • Chrono (),  24″ () , Blad (Nico Decroix)
      • Terrein 2 : MU17 LIMBURG UNITED – EINDHOVEN
        • Chrono (LIMBURG),  24″ (LIMBURG) , Blad (Yoeri Paesschesoone)
    • Van 19u30 tot 21u00 :
      • Terrein 1 MU14 GENTSON – GRANADA
        • Chrono (GENTSON),  24″ (GENTSON), Blad (Mario Coudyser)
      • Terrein 2 : MU14 DEN BOSCH – BBLZ GIESSSEN
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone),  24″ (Arjen Paesschesoone) , Blad (Nico Decroix)

klikken

SITE ZWEVEGEM DONDERDAG

SITE ZWEVEGEM –  DONDERDAG 28 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u30  :
      • Terrein 1 :  WU14 WAREGEM – NAMUR
        • Chrono (WAREGEM) ,  24″ (WAREGEM) , Blad (NAMUR)
      • Terrein 2WU14 LIMBURG UNITED – GRANADA
        • Chrono (LIMBURG) ,  24″ (LIMBURG) , Blad (HexiaDOZW4)
    • Van 10u30 tot 12u00 :
      • Terrein 1 MU14 3RD GROUP A – 3RD GROUP B
      • Terrein 2 :  MU14 3RD GROUP C – 3RD GROUP D
        • Chrono (Nathalie Terryn) ,  24″ (HexiaDOZW8) , Blad ()
    • Van 12u00 tot 13u30 :
      • Terrein 1 MU14 2ND GROUP A – 2ND GROUP B
      • Terrein 2 :  MU14 2ND GROUP C – 2ND GROUP D 
        • Chrono (Nathalie Terryn) ,  24″ (HexiaDOZW12) , Blad ()
    • Van 13u30 tot 15u00
      • Terrein 1 : MU14 1ST GROUP A – 1ST GROUP B
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone) ,  24″ (Arjen Paesschesoone) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU14 1ST GROUP C – 1ST GROUP D
    • Van 15u00 tot 16u30 :
    • Van 16u30 tot 18u00 :
      • Terrein 1 :MU14 LOSER E29 – LOSER E30
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone) ,  24″ (Arjen Paesschesoone) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU14 WINNER E29 – WINNER E30
        • Chrono (Dirk Parmentier) ,  24″ (HexiaDOZW24) , Blad ()
    • Van 18u00 tot 19u30 :
      • Terrein 1 :MU14 WINNER E33 – WINNER E34
        • Chrono (Tom Malfait) ,  24″ (HexiaDOZW26) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU14 LOSER E33 – LOSER E34
    • Van 19u30 tot 21u00 :
      • Terrein 1 :WU14 2ND GROUP A – LOSERF17
        • Chrono (Tom Malfait) ,  24″ (Yoeri Paesschesoone) , Blad ()

klikken

SITE ZWEVEGEM VRIJDAG

SITE ZWEVEGEM – Vrijdag 29 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u30  :
      • Terrein 1 :  WU17 4RD GROUP A  – 4RD GROUP C
        • Chrono (Lieven Vandemeulebroucke) ,  24″ (HexiaVRZW2) , Blad ()
      • Terrein 2WU17 3RD GROUP B  – 3RD GROUP D
    • Van 10u30 tot 12u00 :
      • Terrein 1 : MU19 3RD GROUP D  – 3RD GROUP E
      • Terrein 2 :  MU19 3RD GROUP C  – 3RD GROUP F
    • Van 12u00 tot 13u30 :
    • Van 13u30 tot 15u00
      • Terrein 1   : WU17 2ND GROUP E – 2ND GROUP F
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone),  24″ (Arjen Paesschesoone) , Blad ()
      • Terrein 2  :  WU17 1ST GROUP E – 1ST GROUP F
    • Van 15u00 tot 16u30
    • Van 16u30 tot 18u00
      • Terrein 1 : WU17 LOSER D31 – LOSER D32
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone) ,  24″ (Arjen Paesschesoone) , Blad ()

klikken

TAFEL OFFICIALS  SITE DEERLIJK :

SITE DEERLIJK
SITE DEERLIJK WOENSDAG

SITE DEERLIJK – Woensdag 27 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u15  :
      • Terrein 1 :  U12 SINT KATELIJNE WAVER – HEXIA ZD
        • Chrono (ST KATELIJNE WAVER) , Blad (Frederik Bouckaert)
      • Terrein 2U12 BBC OOSTKAMP – TELENET OOSTENDE A
        • Chrono (OOSTKAMP) , Blad (OOSTENDE)
    • Van 10u15 tot 11u45 :
      • Terrein 1 WU19 HEXIA ZD – NAMUR
        • Chrono (HEXIA) ,  24″ (HEXIA) , Blad (NAMUR)
      • Terrein 2 :  WU19 DBC WAREGEM- BBA LUDWIGSBURG
        • Chrono (WAREGEM) ,  24″ (WAREGEM) , Blad (HexiaWODE1)
    • Van 11u45 tot 13u00 :
      • Terrein 1 : U12 SINT KATELIJNE WAVER – BBC OOSTKAMP
        • Chrono (ST KATELIJNE WAVER) , Blad (OOSTKAMP)
      • Terrein 2 : U12 HEXIA ZD – TELENET OOSTENDE A
        • Chrono (Frederik Bouckaert) , Blad (OOSTENDE)
    • Van 13u00 tot 14u30
      • Terrein 1 WU19 NAMUR – BV KATWIJK
        • Chrono (NAMUR) ,  24″ (NAMUR)  , Blad (HexiaWODE2)
      • Terrein 2 : WU19 DBC WAREGEM – APELDOORN
        • Chrono (WAREGEM) ,  24″ (WAREGEM)  , Blad (Marc Lecluse)
    • Van 14u30 tot 15u450
      • Terrein 1 : U12 SINT KATELIJNE WAVER – TELENET OOSTENDE A
        • Chrono (ST KATELIJNE WAVER) , Blad (OOSTENDE)
      • Terrein 2 :  U12 HEXIA ZD – BBC OOSTKAMP  
        • Chrono (Frederik Bouckaert) , Blad (OOSTKAMP)
    • Van 15u45 tot 17u00
      • Terrein 1 : WU19 HEXIA ZD – BV KATWIJK  
        • Chrono (HEXIA),  24″ (HEXIA) , Blad (HexiaWODE4)
      • Terrein 2 :  WU19 APELDOORN – BBA LUDWIGSBURG

klikken

SITE DEERLIJK DONDERDAG

SITE DEERLIJK –  Donderdag 28 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u30  :
    • Van 10u30 tot 12u00 :
      • Terrein 1 : WU19 3RD GROUP C – 3RD GROUP D
      • Terrein 2WU19 1STE GROUP C – 2ND GROUP D
    • Van 12u00 tot 13u30 :
      • Terrein 1 : WU19 1STE GROUP D – 2ND GROUP C
    • Van 13u30 tot 15u00
      • Terrein 1 : U12 3RD GROUP C – 3RD GROUP E
      • Terrein 2U12 3RD GROUP D – 3RD GROUP F
    • Van 15u00 tot 16u30
      • Terrein 1 : WU19 WORST 3RD GROUP A AND B – LOSER B19
      • Terrein 2WU19 BEST 3RD GROUP A AND B – WINNER B19
    • Van 16u30 tot 18u00
      • Terrein 1 : U12 3RD GROUP C – 3RD GROUP F
        • Chrono (Marc Lecluse) , Blad ()
      • Terrein 2U12 3RD GROUP D – 3RD GROUP E
    • Van 18u00 tot 19u30
      • Terrein 1 : WU19 WINNER B20 – WINNER B21
        • Chrono (Marc Lecluse) ,  24″ (HexiaDODE16) , Blad ()
      • Terrein 2WU19 LOSER B20 – LOSER B21

klikken

SITE DEERLIJK VRIJDAG

SITE DEERLIJK – Vrijdag 29 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 10u30 tot 11u30  :
      • Terrein 1 : U12B KAIN – WAREGEM B
        • Chrono (KAIN) , Blad (WAREGEM)
      • Terrein 2: U12B MARKE – AVELGEM
        • Chrono (MARKE) , Blad (AVELGEM)
    • Van 11u30 tot 12u30 :
      • Terrein 1 : U12B HEXIA B – OUDENAARDE
        • Chrono (Dirk Parmentier) , Blad (OUDENAARDE)
      • Terrein 2: U12B K-BT KORTRIJK B – ROESELARE
        • Chrono (KORTRIJK) , Blad (ROESELARE)
    • Van 12u30 tot 13u30 :
      • Terrein 1 : U12B WINNER H1 – WINNER H2
        • Chrono () , Blad ()
      • Terrein 2: U12B LOSER H1 – LOSER H2
        • Chrono () , Blad ()
    • Van 13u30 tot 14u30 :
      • Terrein 1 : U12B WINNER H3 – WINNER H4
        • Chrono () , Blad ()
      • Terrein 2: U12B LOSER H3 – LOSER H4
        • Chrono () , Blad ()
    • Van 14u30 tot 15u30 :
      • Terrein 1 : U12B WINNER H5 – WINNER H6
        • Chrono () , Blad ()
      • Terrein 2: U12B LOSER H5 – LOSER H6
        • Chrono () , Blad ()
    • Van 15u30 tot 16u30 :
      • Terrein 1 : U12B FINALE WINNER H7 – WINNER H8
        • Chrono () , Blad ()
      • Terrein 2: U12B KLEINE FINALE LOSER H7 – LOSER H8
        • Chrono () , Blad ()

klikken

BAR

HULP IN DE BAR ZWEVEGEM

  • Op Woensdag 27/12
    • 09 – 11 : Persoon 1 (Tuur Beernaert), Persoon 2 (Hexia BAWOZW2)
    • 11 – 13 : Persoon 1 (Ann Delaere), Persoon 2 (Ilse Margot)
    • 13 – 15 : Persoon 1 (Kristine Martens), Persoon 2 (Quentin De Rore)
    • 15 – 17 : Persoon 1 (Frank Opsomer), Persoon 2 (Tiebe Coudyser)
    • 17 – 19 : Persoon 1 (Frank Opsomer), Persoon 2 (Milo Vandecasteele)
    • 19 – 22 : Persoon 1 (Eline Vandeleene)
  • Op Donderdag 28/12
    • 09 – 11 : Persoon 1 (Jo Deslee), Persoon 2 (Hexia BADOZW2)
    • 11 – 13 :  Persoon 1 (Hexia BADOZW3), Persoon 2 (Hexia BADOZW4)
    • 13 – 15 : Persoon 1 (Frank Opsomer), Persoon 2 (Matthias Verfaille)
    • 15 – 17 : Persoon 1 (Frank Opsomer), Persoon 2 (Matthias De Cuyper)
    • 17 – 19 : Persoon 1 (Filip Vandorpe), Persoon 2 (John Cassazus)
    • 19- 22 : Persoon 1 (John Cassazus)
  • Op Vrijdag 29/12

klikken

CATERING

CATERING SITE ZWEVEGEM

Ja , ik wil helpen bij de Catering.

    • Op Woensdag 27/12
      • 11 – 14 Lunch : Persoon 1 (Inky Vermeire), Chiro Zwevegem
      • 17 – 20 Dinner : Persoon 1 (Inky Vermeire), Chiro Zwevegem
    • Op Donderdag 28/12
      • 11 – 14 Lunch : Persoon 1 (Inky Vermeire), Chiro Zwevegem
      • 17 – 20 Dinner : Persoon 1 (Hexia CADOZW2), Chiro Zwevegem
    • Op Vrijdag 29/12
      • 11 – 14 Lunch : Persoon 1 (Inky Vermeire), Chiro Zwevegem

klikken

CATERING SITE DEERLIJK

Ja , ik wil helpen bij de Catering.

  • Op Woensdag 27/12
    • 11 – 14 Lunch : Persoon 1 (Bert Vandebuerie), Chiro Sint Lodewijk
    • 17 – 20 Dinner : Persoon 1 (Hexia CAWODE2), Chiro Sint Lodewijk
  • Op Donderdag 28/12
    • 11 – 14 Lunch : Persoon 1 (Nathalie Deveeuw), Chiro Sint Lodewijk
    • 17 – 20 Dinner : Persoon 1 (Nathalie Deveeuw), Chiro Sint Lodewijk

chauffeurs

Vul uw email adres in aub

Doe mee met 115 andere volgers

update verslagen

02/05 : Two

HOOFDSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
Sinds de start :
  • 649,981 Bezoekers
Hexia Tweets
STARTEN MET BASKET DOE JE HIER !!!