X-MAS planning 2018

Naar jaarlijkse traditie werkt de club mee aan het prestigieuze X-mas tournament op 28, 29 en 30 december. Dit is een overkoepelende organisatie waarbij  Kortrijk, Zwevegem-Deerlijk, Wevelgem, Waregem en Dottenijs de handen in elkaar slaan om het sterkste internationale jeugdtornooi van Europa te organiseren.

Om dit georganiseerd te krijgen hebben we vele handjes nodig (Tafelofficials, Catering, Bar, …) Gelukkig is het reglement veranderd en dient elke Belgische ploeg 2 tafelofficials mee te brengen. Hierdoor moeten we zelf minder mensen beschikbaar stellen.  Voor de wedstrijden waar de ploegen nog moeten bepaald worden door de ranking & prestaties voorzien we voorlopig voorzichtigheidshalve steeds 2 mensen van ons.

In eerste instantie willen we zo snel mogelijk de tafelofficial plaatsen opvullen (Scorebord, wedstrijdblad, 24″) . Mits een kleine opleiding moet iedereen vanaf U16 in staat zijn om hier zijn verantwoordelijkheid in te nemen. Dit is het moment om in de vakantieperiode een Xtra sportieve prestatie terug te leveren aan de club. We kijken dus in eerste instantie naar alle spelers van U16, U18, U21, One, Two, Three. Daarnaast hebben we natuurlijk ook nood aan onze gevestigde tafelofficials die onze jeugd kunnen ondersteunen.

Hoe kan je uw naam op geven : klik op één van de linken naast de tijdsblokken , er wordt automatisch een mail klaargemaakt , geef uw naam op in de mail en verstuur die naar de webmaster. Van zodra de mail verwerkt is zal uw naam op deze tabel verschijnen.

Hieronder vind je een lijst van alle taken.

Goed doorscrollen want het is een lange lijst.


TAFELOFFICIALS

SITE ZWEVEGEM – VRIJDAG 28 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u25  :
      • Terrein 1MU17 ANTWERP GIANTS  – HORSHOLM 79ERS
        • Chrono (ANTWERP) ,  24″ (ANTWERP)) , Blad (Marc Lecluse)
      • Terrein 2: MU14 ZWEVEGEM DEERLIJK – BC KHARKOV
    • Van 10u25 tot 11u50 :
      • Terrein 1 : MU14 KORTRIJK BASKETBAL ACA – BC THEIWAZ KIEV
        • Chrono (KORTRIJK ,  24″ (KORTRIJK) , Blad (Marc Lecluse)
      • Terrein 2 :  MU12 ZWEVEGEM DEERLIJK – BC TEIWAZ KIEV
        • Chrono (HexiaWOZW6) ,  Blad (Hendrik Duyvejonck)
    • Van 11u50 tot 13u15 :
      • Terrein 1 : WU14 HELIOS VETROZ – AS CRETEIL
      • Terrein 2 : MU14 BAVI VILVOORDE – SPARTA BERTRANGE
        • Chrono (VILVOORDE) ,  24″ (VILVOORDE) , Blad (HexiaWOZW11)
    • Van 13u15 tot 14u40 :
      • Terrein 1 : MU17 HORSHOLM 79ERS – DEN BOSCH
      • Terrein 2 :  MU14 MONS – BC KHARKOV 
        • Chrono (MONS) ,  24″ (MONS) , Blad (Hendrik Duyvejonck)
    • Van 14u40 tot 16u05 :
      • Terrein 1 MU14 BAVI VILVOORDE – LEIDEN
        • Chrono (VILVOORDE),  24″ (VILVOORDE) , Blad (Geert Desmet)
      • Terrein 2 : MU14 KORTRIJK BASKETBAL ACA – DEN BOSCH  
        • Chrono (KORTRIJK),  24″ (KORTRIJK) , Blad (HexiaWOZW17
    • Van 16u05 tot 17u30 :
      • Terrein 1 :WU14 BLEU CATS IEPER – HELIOS VETROZ
        • Chrono (IEPER),  24″ (IEPER) , Blad (Geert Desmet)
      • Terrein 2 : WU14 BT KORTRIJK  – AS CRETEIL
        • Chrono (KORTRIJK),  24″ (KORTRIJK) , Blad (Hendrik Duyvejonck)
    • Van 17u30 tot 19u00 :
      • Terrein 1 MU14 BC THEIWAZ KIEV – DEN BOSCH 
        • Chrono (Nele Demets),  24″ (Dirk Parmentier), Blad (HexiaWOZW22)
      • Terrein 2 : MU14 ZWEVEGEM DEERLIJK – MONS
        • Chrono (HexiaWOZW23),  24″ (Hendrik Duyvejonck) , Blad (MONS)
    • Van 19u00 tot 20u30 :
      • Terrein 1 MU14 SPARTA BERTRANGE – LEIDEN
      • Terrein 2 : WU19 CBV BINNENLAND – FSG ROYALS
        • Chrono (Nele Demets),  24″ (Dirk Parmentier) , Blad (HexiaWOZW30)

SITE ZWEVEGEM –  ZATERDAG 29 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u25  :
      • Terrein 1 :  MU17 1STE GROUP B – 1STE GROUP C
        • Chrono (Nathalie Terryn) ,  24″ (HexiaDOZW2) , Blad ()
      • Terrein 2MU17 1STE GROUP D – 1STE GROUP E
    • Van 10u25 tot 11u50 :
      • Terrein 1 : MU17 3DE GROUP A – 3DE GROUP B
        • Chrono (Nathalie Terryn)  ,  24″ (Alex Feyers) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU17 2DE GROUP A – 2DE GROUP B
    • Van 11u50 tot 13u15 :
      • Terrein 1 MU12 ZWEVEGEM DEERLIJK – BT KORTRIJK
      • Terrein 2 :  MU12 KORTRIJK SPORT – BC TEIWAZ KIEV 
    • Van 13u15 tot 14u40
      • Terrein 1 : MU12 BASKET WAREGEM – LEIDEN
        • Chrono (WAREGEM) , Blad (Frederik Bouckaert)
      • Terrein 2 :  MU12 JEUGD GENTSON – BASKET AT SEA OOSTENDE
        • Chrono (GENTSON) , Blad (OOSTENDE)
    • Van 14u40 tot 16u05 :
      • Terrein 1 MU17 2DE GROUP A – 2DE GROUP C 
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone) ,  24″ (Frank Opsomer) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU17 3DE GROUP A – 3DE GROUP C
        • Chrono (Alex Feyers) ,  24″ (Nico Decroix) , Blad ()
    • Van 16u05 tot 17u30 :
      • Terrein 1 WU19 LOSER B19 – LOSER B21 
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone) ,  24″ (Nico Decroix) , Blad ()
      • Terrein 2 :  WU19 LOSER B20- LOSER B22
    • Van 17u30 tot 19u00 :
    • Van 19u00 tot 20u30 :

SITE ZWEVEGEM – ZONDAG 30 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u50  :
      • Terrein 1 :  MU19 3RD GROUP A  – 3RD GROUP D
        • Chrono (Yoeri Paesschesoone) ,  24″ (Nico Decroix) , Blad ()
      • Terrein 2MU19 3RD GROUP B  – 3RD GROUP C
    • Van 10u50 tot 12u20 :
    • Van 12u20 tot 13u50 :
    • Van 13u50 tot 15u00

SITE DEERLIJK – VRIJDAG 28 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 12u00 tot 13u30 :
      • Terrein 1 : MU12 WAREGEM – BASKET AT SEA OOSTENDE
        • Chrono (WAREGEM) , Blad (OOSTENDE)
      • Terrein 2 : MU12 JEUGD GENTSON – LEIDEN
    • Van 17u30 tot 18u30
      • Terrein 1 : MU12 BASKET AT SEA OOSTENDE – LEIDEN  
      • Terrein 2 :  MU12 WAREGEM – GENTSON
        • Chrono (WAREGEM) ,  Blad (GENTSON)

HULP IN DE BAR ZWEVEGEM

  • Op VRIJDAG 28/12
    • 09 – 11 : Persoon 1 (Florian Vandenbogaerde), Persoon 2 (Filip Vandorpe)
    • 11 – 13 : Persoon 1 (Lieselot Delbeke), Persoon 2 (2 zonen Lieselot)
    • 13 – 15 : Persoon 1 (Noa Mullie), Persoon 2 (Alexander Depelsmaeker)
    • 15 – 17 : Persoon 1 (Kristof Oosterlynck), Persoon 2 (zoon of dochter Kristof)
    • 17 – 19 : Persoon 1 (Joren Impe), Persoon 2 (Manu Missiaen)
    • 19 – 22 : Persoon 1 (Hexia BAWOZW12)
  • Op ZATERDAG 29/12
    • 09 – 11 : Persoon 1 (Tiebe Coudyser), Persoon 2 (Matthias De Cuyper)
    • 11 – 13 :  Persoon 1 (Stefanie Deweer), Persoon 2 (Mana Devlaminck)
    • 13 – 15 : Persoon 1 (Els Raveel), Persoon 2 (Mana Devlaminck)
    • 15 – 17 : Persoon 1 (Nico Carlier), Persoon 2 (Els Raveel)
    • 17 – 19 : Persoon 1 (Jeroen Bouckhout), Persoon 2 (Vanessa Cambron)
    • 19- 22 : Persoon 1 (Hexia BADOZW11)
  • Op ZONDAG 30/12

CATERING SITE ZWEVEGEM

Ja , ik wil helpen bij de Catering.

HOOFDSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR

Vul uw email adres in aub

Doe mee met 119 andere volgers

Sinds de start :
  • 697.398 Bezoekers
STARTEN MET BASKET DOE JE HIER !!!