X-MAS tornooi 2019

Naar jaarlijkse traditie werkt de club mee aan het prestigieuze X-mas tournament op 27, 28 en 29 december. Dit is een overkoepelende organisatie waarbij  Kortrijk, Zwevegem-Deerlijk, Wevelgem, Waregem en Dottenijs de handen in elkaar slaan om het sterkste internationale jeugdtornooi van Europa te organiseren.

Om dit georganiseerd te krijgen hebben we vele handjes nodig (Tafelofficials, Catering, Bar, …) Gelukkig is het reglement veranderd en dient elke Belgische ploeg 2 tafelofficials mee te brengen. Hierdoor moeten we zelf minder mensen beschikbaar stellen.  Voor de wedstrijden waar de ploegen nog moeten bepaald worden door de ranking & prestaties voorzien we voorlopig voorzichtigheidshalve steeds 2 mensen van ons.

In eerste instantie willen we zo snel mogelijk de tafelofficial plaatsen opvullen (Scorebord, wedstrijdblad, 24″) . Mits een kleine opleiding moet iedereen vanaf U16 in staat zijn om hier zijn verantwoordelijkheid in te nemen. Dit is het moment om in de vakantieperiode een Xtra sportieve prestatie terug te leveren aan de club. We kijken dus in eerste instantie naar alle spelers van U16, U18, U21, One, Two, Three en Four. Daarnaast hebben we natuurlijk ook nood aan onze gevestigde tafelofficials die onze jeugd kunnen ondersteunen.

Hoe kan je uw naam op geven : klik op één van de linken naast de tijdsblokken , er wordt automatisch een mail klaargemaakt , geef uw naam op in de mail en verstuur die naar de webmaster. Van zodra de mail verwerkt is zal uw naam op deze tabel verschijnen.

Hieronder vind je een lijst van alle taken.

 

SITE ZWEVEGEM

SITE DEERLIJK

BAR

Goed doorscrollen want het is een lange lijst.


TAFEL OFFICIALS  SITE ZWEVEGEM  (rode taken = nog op te vullen):


SITE ZWEVEGEM

SITE ZWEVEGEM – VRIJDAG 27 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u25  :
      • Terrein 1MU16 FILOU OOSTENDE  – DUDELANGE
        • Chrono (OOSTENDE) ,  24″ (OOSTENDE) , Blad (HexiaVRZW1)
      • Terrein 2: MU16 LIMBURG UNITED – GOULBOURN
        • Chrono (LIMBURG) ,  24″ (LIMBURG) , Blad (HexiaVRZW2)
      • Terrein 3 : MU18 KORTRIJK SPURS – ZZ LEIDEN
        • Chrono (SPURS) ,  24″ (SPURS) , Blad (Mario Coudyser)
    • Van 10u25 tot 11u50 :
      • Terrein 1 : MU16 BAVI VILVOORDE – BASKETBALL ACA LIMBURG
        • Chrono (VIVLOORDE) ,  24″ (VIVLOORDE) , Blad (HexiaVRZW4)
      • Terrein 2 :  MU16 KANGOEROES PITZEMBURG – SPIROU CHARLEROI
        • Chrono (PITZEMBURG) , 24″ (PITZEMBURG) , Blad (CHARLEROI)
      • Terrein 3 : MU18 ZWEVEGEM DEERLIJK -SPIROU CHARLEROI
        • Chrono (HexiaVRZW5) ,  24″ (Benoit Denoulet) , Blad (CHARLEROI)
    • Van 11u50 tot 13u15 :
      • Terrein 1 : MU16 ANTERP GIANTS – SPALDING SELECTION
        • Chrono (ANTWERP) ,  24″ (ANTWERP) , Blad (SPALDING SELECTION)
      • Terrein 2 : MU16 SC RIST WEDEL – LONDON ELITE
        • Chrono (HexiaVRZW7) ,  24″ (Benoit Denoulet) , Blad (Ann Vandenbroucke)
      • Terrein 3 : WU19 APOLLO AMSTERDAM – ISRAEL BASKETBALL ACADEMY
    • Van 13u15 tot 14u40 :
      • Terrein 1 : MU16 FILOU OOSTENDE – BELFIUS MONS
        • Chrono (OOSTENDE) ,  24″ (OOSTENDE) , Blad (MONS)
      • Terrein 2 :  MU16 FALCO GENT – DEN BOSCH
      • Terrein 3: MU18 ZWEVEGEM DEERLIJK – ROWIC DORDRECHT
        • Chrono (Frederik Bouckaert) ,  24″ (Benoit Denoulet) , Blad (Mario Coudyser)
    • Van 14u40 tot 16u05 :
      • Terrein 1 MU16 BAVI VILVOORDE -FIKEO TEAM
        • Chrono (VILVOORDE),  24″ (VILVOORDE) , Blad (HexiaVRZW14)
      • Terrein 2 : MU16 KANGOEROES PITZEMBURG – SBBK SODERTALJE
        • Chrono (PITZEMBURG) , 24″ (PITZEMBURG) , Blad (Ann Vandenbroucke) 
      • Terrein 3 : MU18 CASTORS BRAINE – ZZ LEIDEN
        • Chrono (BRAINE) ,  24″ (BRAINE) , Blad (HexiaVRZW18)
    • Van 16u05 tot 17u30 :
      • Terrein 1 : MU16 WINNER C19 – LOSER C20
        • Chrono (ANTWERP OF SPALDING SELECTIE),  24″ (ANTWERP OF SPALDING SELECTIE) , Blad (HexiaVRZW19)
      • Terrein 2 : MU16 WINNER C20 – LOSER C19
      • Terrein 3 : MU18 FALCO GENT – BELFIUS MONS
        • Chrono (GENT) ,  24″ (GENT) , Blad (MONS)
    • Van 17u30 tot 19u00 :
      • Terrein 1 MU16 BELFIUS MONS – DUDELANGE
      • Terrein 2 : MU16 GOULBOURN – DEN BOSCH
        • Chrono (Stijn Parmentier),  24″ (Dirk Parmentier) , Blad (HexiaVRZW25)
      • Terrein 3 : MU18 SPIROU CHARLEROI – ROWIC DORDRECHT
        • Chrono (CHARLEROI) ,  24″ (CHARLEROI) , Blad (HexiaVRZW26)
    • Van 19u00 tot 20u30 :
      • Terrein 1 MU16 FIKEO – BASKETBALL ACA LIMBURG
        • Chrono (Stijn Parmentier),  24″ (Dirk Parmentier), Blad (HexiaVRZW29)
      • Terrein 2 : MU16 SPIROU CHARLEROI – SBBK SODERTALJE
        • Chrono (CHARLEROI),  24″ (CHARLEROI) , Blad (HexiaVRZW30)
      • Terrein 3 : MU18 BELFIUS MONS – DONAR GRONINGEN

SITE ZWEVEGEM –  ZATERDAG 28 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u25  :
      • Terrein 1 :  MU16 3DE GROUP A – 3DE GROUP B
      • Terrein 2 MU16 3DE GROUP C – 3DE GROUP D
      • Terrein 3 MU18 2DE GROUP D – 2DE GROUP E
    • Van 10u25 tot 11u50 :
      • Terrein 1 : MU16 3DE GROUP E – 3DE GROUP G
      • Terrein 2 :  MU16 3DE GROUP F – 4DE GROUP G
      • Terrein 3 MU18 1STE GROUP A – 1STE GROUP B
        • Chrono (Ann Vandenbroucke) ,  24″ (HexiaZAZW12) , Blad ()
    • Van 11u50 tot 13u15 :
      • Terrein 1 MU16 1STE GROUP A – 1STE GROUP B
      • Terrein 2 :  MU16 1STE GROUP C – 1STE GROUP D 
      • Terrein 3 MU18 1STE GROUP D – 1STE GROUP E
        • Chrono (Ann Vandenbroucke) ,  24″ (HexiaZAZW17) , Blad ()
    • Van 13u15 tot 14u40
      • Terrein 1 : MU16 1STE GROUP E – 1STE GROUP G
      • Terrein 2 :  MU16 1STE GROUP F – 2DE GROUP G
      • Terrein 3 MU18 2DE GROUP D – 2DE GROUP F
        • Chrono (Ann Vandenbroucke) ,  24″ (HexiaZAZW23) , Blad ()
    • Van 14u40 tot 16u05 :
    • Van 16u05 tot 17u30 :
    • Van 17u30 tot 19u00 :
      • Terrein 1 MU16 LOSER C33 – LOSER C34
        • Chrono (Nele Demets) ,  24″ (Dirk Parmentier) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU16 WINNER C33 – WINNER C34
      • Terrein 3 MU18 2DE GROUP E – 2DE GROUP F
    • Van 19u00 tot 20u30 :
      • Terrein 1 MU16 LOSER C35 – LOSER C36
        • Chrono (Nele Demets) ,  24″ (Dirk Parmentier) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU16 WINNER C35 – WINNER C36
      • Terrein 3 MU18 1STE GROUP B – 1STE GROUP C

SITE ZWEVEGEM – ZONDAG 29 december (rood = nog op te vullen)

    • Van 09u00 tot 10u25  :
      • Terrein 1 :  WU17 3RD GROUP G  – 3RD GROUP H
      • Terrein 2MU16 LOSER C37 – LOSER C38
    • Van 09u00 tot 10u50  :
      • Terrein 3 :  MU19 5DE GROUP A  – 5DE GROUP B
    • Van 10u25 tot 11u50 :
      • Terrein 1 : WU17 2DE GROUP G – 2DE GROUP H
        • Chrono (Ann Vandenbroucke) ,  24″ (HexiaZOZW8) , Blad ()
      • Terrein 2 :  MU16 WINNER C37 – WINNER C38
    • Van 10u50 tot 12u45  :
    • Van 11u50 tot 13u15 :
      • Terrein 1  : WU17 1STE GROUP G – 1STE GROUP H
        • Chrono (Ann Vandenbroucke) ,  24″ (HexiaZOZW14) , Blad ()
      • Terrein 2  :  MU16 LOSER C39 – LOSER C40
    • Van 12u45 tot 14u15  :
    • Van 13u15 tot 14u40
      • Terrein 1   : MU16 WINNER C39 – WINNER C40
        • Chrono (Ann Vandenbroucke),  24″ (HexiaZOZW20) , Blad ()
      • Terrein 2  :  MU16 3DE GROUP H – 3DE GROUP I
    • Van 14u15 tot 15u45  :
    • Van 14u40 tot 16u05 :

TAFEL OFFICIALS  SITE DEERLIJK :

SITE DEERLIJK
SITE DEERLIJK – Hier worden U10 en U12 wedstrijden gespeeld, bij U12 enkele buitenlandse ploegen.

Dus graag gewoon een 3 tal personen aanwezig om tafelfuncties op zich te nemen.

persoon 1 : HexiaDE1

persoon 2 : HexiaDE2

persoon 3 : HexiaDE3


BAR

HULP IN DE BAR ZWEVEGEM

HOOFDSPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIPSPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR
VIP SPONSOR

Vul uw email adres in aub

Doe mee met 126 andere volgers

Sinds de start :
  • 750.237 Bezoekers
STARTEN MET BASKET DOE JE HIER !!!