Breaking news
  1. Wijnactie
  2. COVID maatregelen naar aanleiding van overlegcomité vandaag
  3. Wedstrijdverslagen 6/10-7/10
  4. Wedstrijdverslagen 23/10 – 24/10
  5. Wedstrijdverslagen 15/10-17/10

Xmas Tournament 2021

Het Xmas tornooi is terug van weggeweest !

Op 27, 28 & 29 december is onze regio alweer the place to be voor alle basketliefhebbers.

Zoals elk jaar hebben wij als club vele handjes nodig om deze organisatie tot een goed eind te brengen.
Jouw hulp is dan ook meer dan welkom.

Ben je vrij en kan je komen helpen?

Selecteer dan hieronder de datums in wanneer je kan helpen.
Vul jouw naam en email in, vink jouw voorkeur(en) aan en klik op de knop versturen onderaan!

Alvast bedankt voor jouw inspanning !!!

Site Zwevegem

    TAFELOFFICIALS

    9u00

    C08 COURT 1: Falco Gent (B) - Phoenix Hagen (D)

    Chrono: (Falco Gent) - 24 sec: (Falco Gent) -

    C23 COURT 2: Finexa Basket@Sea (B) - MBCA Amstelveen (NL)

    Chrono: (Basket@Sea) - 24 sec: (Basket@Sea) -

    10u25

    C01 COURT 1: Kortrijk Spurs (B) - Uccle Europe (B)

    Chrono: (Kortrijk Spurs) - 24 sec: (Kortrijk Spurs) - Wedstrijdblad: (Uccle Europe)

    C17 COURT 2: Telenet Antwerp Giants (B) - Stourport Spartans (UK)

    Chrono: (Telenet Antwerp Giants) - 24 sec: (Telenet Antwerp Giants) -

    11u50

    C09 COURT 1: Basketbal Aca Den Bosch (NL) - Phoenix Hagen (D)

    - -

    C10 COURT 2: Basket ZwevegemDeerlijk (B) - Basketbal Academy Limburg (NL)

    Chrono: (Basket ZwevegemDeerlijk) - 24 sec: (Basket ZwevegemDeerlijk) - Wedstrijdblad: (Stefanie Deweer)

    13u15

    C22 COURT 1: Finexa Basket@Sea (B) - DBV Charlottenburg (D)

    Chrono: (Basket@Sea) - 24 sec: (Basket@Sea) -

    C03 COURT 2: Uccle Europe (B) - Metropol Baskets Rookies (D)

    Chrono: (Uccle Europe) - 24 sec: (Uccle Europe) -

    14u40

    C12 COURT 1: Basketbal Academy Limburg (NL) - Metropol Ruhr Youngstar (D)

    - -

    C16 COURT 2: Telenet Antwerp Giants (B) - Hubo Limburg United (B)

    Chrono: (Telenet Antwerp Giants) - 24 sec: (Telenet Antwerp Giants) - Wedstrijdblad: (Limburg United)

    16u05

    C07 COURT 1: Falco Gent (B) - Basketbal Aca Den Bosch (NL)

    Chrono: (Falco Gent) - 24 sec: (Falco Gent) -

    C24 COURT 2: DBV Charlottenburg (D) - MBCA Amstelveen (NL)
    - -

    17u30

    C02 COURT 1: Kortrijk Spurs (B) - Metropol Baskets Rookies (D)

    Chrono: (Kortrijk Spurs) - 24 sec: (Kortrijk Spurs) -

    C11 COURT 2: Basket ZwevegemDeerlijk (B) - Metropol Ruhr Youngstar (D)

    Chrono: (Basket ZwevegemDeerlijk) - 24 sec: (Basket ZwevegemDeerlijk) -

    19u00

    C18 COURT 1: Hubo Limburg United (B) - Stourport Spartans (UK)

    Chrono: (Limburg United) - 24 sec: (Limburg United) -

      TAFELOFFICIALS

      9u00

      C25 COURT 1: 3RD Group A - 3RD Group B

      - -

      C26 COURT 2: 3RD Group C - 3RD Group B

      - -

      10u25

      C27 COURT 1: 3RD Group E - 3RD Group F

      - -

      C28 COURT 2: 3RD Group G - 4TH Group H

      - -

      11u50

      C33 COURT 1: 3RD Group E - 3RD Group F

      - -

      C34 COURT 2: 1ST Group C - 1ST Group D

      - -

      13u15

      C35 COURT 1:  1ST Group E - 1ST Group F

      - -

      C36 COURT 2: 1ST Group G - 1ST Group H

      - -

      14u40

      C37 COURT 1: Loser C25 - Loser C26

      - -

      C38 COURT 2: Loser C27 - Loser C28

      - -

      16u05

      C39 COURT 1: Winner C25 - Winner C26

      - -

      C40 COURT 2: Winner C27 - Winner C28
      - -

      17u30

      C47 COURT 1: Winner C33 - Winner C34

      - -

      C45 COURT 2: Loser C33 - Loser C34

      - -

      19u00

      C48 COURT 1: Winner C35 - Winner C36

      - -

      C46 COURT 2: Loser C35 - Loser C36

      - -

        TAFELOFFICIALS

        9u00

        C49 COURT 1: Loser C37 - Loser C38

        - -

        C50 COURT 2: Winner C37 - Winner C38

        - -

        10u25

        C51 COURT 1: Loser C39 - Loser C40

        - -

        C52 COURT 2: Winner C39 - Winner C40

        - -

        11u50

        C53 COURT 1: Loser C41 - Loser C42

        - -

        C54 COURT 2: Winner C41 - Winner C42

        - -

        13u15

        C55 COURT 1:  Loser C43 - Loser C44

        - -

        C56 COURT 2: Winner C43 - Winner C44

        - -

        14u40

        C57 COURT 1: Loser C45 - Loser C46

        - -

        C58 COURT 2: Winner C45 - Winner C46

        - -