Breaking news
  1. WENEN 2023
  2. X-MAS tornooi 2022
  3. Wedstrijdverslagen 26/11-27/11
  4. !!! Wijnactie 2022 !!!
  5. Wedstrijdverslagen 19/11-20/11

Xmas Tournament 2022

Het Xmas tornooi is terug van weggeweest !

Op 28, 29 & 30 december is onze regio alweer the place to be voor alle basketliefhebbers.

Zoals elk jaar hebben wij als club vele handjes nodig om deze organisatie tot een goed eind te brengen.
Jouw hulp is dan ook meer dan welkom.

Ben je vrij en kan je komen helpen?

Selecteer dan hieronder de datum wanneer je kan helpen volgens de site.
Vul jouw naam en email in, vink jouw voorkeur(en) aan en klik op de knop versturen onderaan!

Alvast bedankt voor jouw inspanning !!!

Site Zwevegem

    TAFELOFFICIALS

    9u00

    E10 MU14 COURT 2: Falco Gent (B) - Brose Bamberg (D)

    Chrono: (Falco Gent) - 24 sec: (Falco Gent) - Wedstrijdblad (Filip Catteeuw)

    11u50

    C11 MU16 COURT 1: Amon Jeugd Gentson (B) - Lokomotief Rijswijk (NL)

    Chrono: (Amon Jeugd Gentson) - 24 sec: (Amon Jeugd Gentson) -

    E11 MU14 COURT 2: Falco Gent (B) - BS Leiden (NL)

    Chrono: (Falco Gent) - 24 sec: (Falco Gent) -

    13u15

    C02 MU16 COURT 1: Bavi Vilvoorde (B) - ZZ Leiden (NL)

    Chrono: (Bavi Vilvoorde) - 24 sec: (Bavi Vilvoorde) - Wedstrijdblad (Filip Catteeuw)

    14u40

    C21 MU16 COURT 1: Basket@Sea Oostende (B) - Rostock Seawolves (D)

    Chrono: (Basket@Sea Oostende) - 24 sec: (Basket@Sea Oostende) - Wedstrijdblad (Filip Catteeuw)

    E12 MU14 COURT 2: Brose Bamberg (D) - BS Leiden (NL)

    - - Wedstrijdblad (Frederik Bouckaert)

    17u30

    C03 MU16 COURT 1: Leuven Bears (B) - ZZ Leiden (NL)

    Chrono: (Leuven Bears) - 24 sec: (Leuven Bears) -

    19u

    C15 MU16 COURT 1: Kangeroes Mechelen (B) - Heroes Den Bosch (NL)

    Chrono: (Kangeroes Mechelen) - 24 sec: (Kangeroes Mechelen) -

    Site Deerlijk

      TAFELOFFICIALS

      10u25

      D04 WU16 COURT 1: Notre Dame Leuven (B) - AIK Stockholm (S)

      Chrono: (Notre Dame Leuven) - 24sec: (Notre Dame Leuven) - Wedstrijdblad (Robbe Vanderbrugghen)

      13u15

      D05 WU16 COURT 1: Notre Dame Leuven (B) - Lokomotief Rijswijk (NL)

      Chrono: (Notre Dame Leuven) - 24sec: (Notre Dame Leuven) - Wedstrijdblad (Otte Lowagie)

      14u40

      D17 WU16 COURT 1: Castors Braine (B) - BS Leiden (NL)

      Chrono: (Castors Braine) - 24sec: (Castors Braine) - Wedstrijdblad (Bert Vandebuerie)

      16u05

      D06 WU16 COURT 1: AIK Stockholm (S) - Lokomotief Rijswijk (NL)

      Chrono (Tomas Van Eecke) - 24sec (Bert Vandebuerie) - Wedstrijdblad (Jakob Marcou)

      17u30

      D18 WU18 COURT 1: Limburg Lizards (B) - BS Leiden (NL)

      Chrono: (Limburg Lizards) - 24sec: (Limburg Lizards) - Wedstrijdblad (Bert Vandebuerie)

        TAFELOFFICIALS

        12u

        H08 WU12 COURT 1: TEF Kain (B) - BG Bonn (D)

        Chrono: (TEF Kain) - Wedstrijdblad (Reiner De Smet) H08"]

        H11 WU12 COURT 2: Kortrijk Spurs (B) - Crackerjackers Amersfoort (D)

        Chrono: (Kortrijk Spurs) -

        14u

        H09 WU12 COURT 1: Amon Jeugd Gentson (B) - BG Bonn (D)

        Chrono: (Amon Jeugd Gentson) - Wedstrijdblad (Emiel De Smet)

        H12 WU12 COURT 2: Jeunesse Sportive Dottignies (B) - Crackerjackers Amersfoort (D)

        Chrono: (Jeunesse Sportive Dottignies) -